Sadık Çiftpınar
Sadık Çiftpınar

Fenerbahçe’nin 27 yaşındaki tecrübeli stoper Sadık Çiftpınar corona virüsü gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken, “Keşke bir sağlık çalışanı olabilsem ve insanlara fayda sağlayabilsem” dedi. Fenerbahçe’de bu sezon yaşadığı sakatlık nedeniyle yalnızca 6 karşılaşmada forma giyebilen Sadık Çiftpınar, BeIN Sports’a konuştu. 

İŞTE SADIK ÇİFTPINAR’IN AÇIKLAMALARI 

“Fenerbahçe’nin hedefi her zaman şampiyonluktur. Gelecek sezon yine tek hedefimiz şampiyonluk olacak.” “İnsanlar vakit ayırıp bizi izliyorlar ve keyif almak istiyorlar. İnşallah herkes elinden gelenin en iyisini yapacak ve şampiyonluklar elde eden bir Fenerbahçe olacak.” 

“KEŞKE SAĞLIK ÇALIŞANI OLABİLSEM”

”Keşke bir sağlık çalışanı olabilsem ve insanlara fayda sağlayabilsem. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnşallah birilerinin mutlu olmasını sağlayabilmişizdir. Dışarıda birçok insan sıkıntı içinde yaşıyor. Ben evde otururken bunun sıkıntısını düşündüm ve ailemle beraber bir yardım yaptık. Takım olarak da para toplayıp devletin ilgili kurumlarına bağışta bulunduk. İnşallah bütün maçları kazanıp, Türkiye Kupası’yla sezonu kapatmak istiyoruz. Önümüzdeki sezon için Avrupa kupalarına katılmak istiyoruz.” 

“FENERBAHÇE’DE BEKLENTİLERİ KARŞILAMAK KOLAY DEĞİL”

”Stoperde oynayan arkadaşlarımızın hiçbiri kötü stoper değil ama Fenerbahçe formasıyla beklentileri karşılamak da kolay değil.” ”13-14 hafta iyi bir çalışma ve sabır örneği göstererek formayı aldığımda Serdar’la birlikte iyi bir görüntü vermiştik. Böyle devam ederiz diye düşünürken talihsiz bir sakatlık geçirdim.”

Kaynak: www.nakitbahis118.com