Beşiktaş ve Fenerbahçe
Beşiktaş ve Fenerbahçe

Beşiktaş ve Fenerbahçe’de son dakika transfer haberi… Ellerindeki yüksek maliyetli isimlerle yollarını ayırarak bonservis elde etmek isteyen ve gelecek satış paralarıyla beraber yeni transferlere imza attırmanın planlarını yapan Süper Lig’in iki devi için Yunanistan’dan sürpriz bir haber geldi. Buna göre Krasnodar, her iki kulübün de yıldızlarına kancayı attı! 

Beşiktaş ve Fenerbahçe, yaşadığı finansal problemler nedeniyle ellerindeki piyasası olan oyuncularla yollarını ayırmak ve gelecek parayla transfer yapmak isterken, Yunan basını konu ile ilgili önemli bir haberi kaleme aldı. Kısa süre önce Krasnodar, Manuel Fernandes ile yollarını ayırmış ve Portekizli yıldız yerine yeni bir 10 numara arayışına girmişti. Yaşanan bu gelişmelerin ardından komşu medyası, Krasnodar’in 10 numara pozisyonu için 3 ismi gündemine aldığını duyurdu.

LJAJIC VE ZAJC’A YAKIN TAKİP

Haberin detaylarında yer verilen bilgilere göre Krasnodar, Manuel Fernandes’in yerine Olimpiakos’tan Fortunis, Beşiktaş’tan Adem Ljajic ve Fenerbahçe’den Miha Zajc’ı listesine aldı.

Kaynak: nakitbahis139.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here